Život v Sii

Ve většině případů, krátce po svém příchodu do SII začnete pracovat na svém prvním projektu.

Váš projekt u klienta

Během vaší kariéry v SII budete mít příležitost pracovat na náročných projektech, které vám pomohou se profesně rozvíjet. Můžete si být jisti, že každý projekt je unikátní a posune vás dále nejen v technických, ale i v manažerských schopnostech. Jakmile váš projekt skončí, můžete očekávat další výzvu a novou příležitost …

Váš osobní rozvoj

Pravidelně obdržíte zpětnou vazbu od vašeho klienta a manažera. Rozvoj našich zaměstnanců zaměřujeme na jazykové znalosti, odborné a technické schopnosti a tzv. měkké dovednosti. Pro váš osobní rozvoj společně vybereme nejvhodnější  způsob realizace a načasování v souladu s průběhem vašeho projektu.

Jednou ročně se zúčastníte formálního hodnotícího rozhovoru se svým manažerem pro přehled vašich výsledků, stanovení kariérních cílů na další období and také vymezení potřebné podpory k dosažení vašich profesních a osobních cílů.

Mimo pracovní dobu

Abyste mohli lépe poznat své kolegy, organizujeme pro všechny zaměstnance různé teambuildingové akce, vánoční večírek, a řadu dalších lokálních aktivit během roku.

 

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Podívejte se na Často kladené dotazy a jejich odpovědi.