Výběrové řízení

V SII oceňujeme Váš zájem o práci u nás. V každé fázi výběrového řízení jste informováni o statusu své přihlášky a dalších krocích, které budou následovat. Hlavními kroky našeho výběrového řízení jsou:

Zaslání CV

Navštívili jste naši sekci věnovanou Kariéře nebo jste viděli náš inzerát a rádi byste se přihlásili na danou pozici? Prvním krokem je zaslání životopisu, sdělte nám základní informace o sobě, svém vzdělání a zkušenostech. Jakmile obdržíme vaše CV, bude se mu věnovat některá z našich náborových specialistek. Pokud Váš profil odpovídá kritériím dané pozice, budeme vás telefonicky kontaktovat ohledně organizace prvního kola výběrového řízení. Zpětnou vazbu od nás obdržíte i v případě, že Váš životopis neodpovídá požadavkům aktuálně otevřených pozic.

Náborový proces

Náš náborový proces má obvykle 2-3 kola a trvá 2-4 týdny v závislosti na typu obsazované pozice. Během výběrového řízení se setkáte se svými budoucími kolegy a svým manažerem.

Během úvodního pohovoru se potřebujeme dozvědět více hlavně o vašich pracovních zkušenostech. Chceme pochopit, co vás baví, jaké jsou vaše plány do budoucna. Chceme poznat, kdo jste. Zároveň vám představíme společnost, fungování Sii a charakter projektů a celkově zaměstnání v SII.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se nás zeptat. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy, abyste si byli jisti, že SII je ta pravá firma pro vás.

Druhé kolo  je obvykle zaměřeno na zmapování vašich technických znalostí. Chceme vědět, kde jsou vaše silné stránky, abyste je mohli rozvíjet na vašich budoucích projektech. V závislosti na obsazované pozici může mít toto kolo formu písemného dotazníku, případové studie a/nebo technické diskuze přímo s potenciálním klientem. Pokud technické kolo probíhá u klienta, doprovodí vás samozřejmě obchodní manažer SII, který by následně byl vaším manažerem.

Jakmile získáme zpětnou vazbu od klienta, můžeme začít plánovat váš první projekt a začátek v SII.

 

Naše volné pozice neodpovídají vašemu profilu?

Trh se rychle mění a možná pro vás nemáme vhodnou pozici dnes, ale skvělá příležitost se může objevit hned zítra! Naše hodnocení je vždy založeno na zkušenostech a schopnostech, ale důležitá je i vaše osobnost. Pokud jste ochotní se učit, získat nové zkušenosti a využít své schopnosti, my máme zájem!

 

Zkontaktujte nás prosím na recruitment@sii.cz a zašlete svůj životopis pro možnost spolupráce v budoucnu.