Často kladené dotazy

Jaká je typická délka projektu konzultantů?

Obvykle se zapojíte do 1-2 projektů ročně, což vám dává jedinečnou možnost získat nové znalosti v různých odvětvích během krátké doby. V současné době jsme vybudovali spolupráci s našimi klienty na dlouhodobé bázi, pokud tedy máte rádi jistotu, můžete být umístěni na projekt, jehož plánovaná doba je několik let. Vše je na domluvě.

Co se stane, když můj projekt skončí?

Ve většině případů začnete okamžitě na novém projektu. Pokud se však stane, že mezi vašimi projekty bude kratší časové období, získáme tím možnost věnovat se vašemu rozvoji prostřednictvím interních nebo externích školení, které vás zaměstnají během doby, kdy čekáte na další zajímavou projektovou zkušenost.

Nabízí Sii příležitosti i pro absolventy?

Ano, pravidelně máme otevřené i pozice pro absolventy a mladé profesionály. Pokud máte motivaci, proaktivní přístup a technické vzdělání, neváhejte nám zaslat přihlášku!

Jakou podporu mohu očekávat, když budu začínat na projektu?

Před začátkem vašeho projektu absolvujete setkání s potenciálním klientem, kde můžete zjistit vše potřebné o chodu dané společnosti a očekáváních projektu. Váš manažer s vámi bude na úvodním setkání s klientem a zajistí, aby cíle projektu byly jasně specifikované a srozumitelné všem zúčastněným. Pokud již u klienta působí tým konzultantů, pomůže vám s adaptací jeden z vašich nových kolegů. Pokud budete potřebovat specifický trénink, váš manažer navrhne nejlepší řešení, jak získat potřebné znalosti nebo dovednosti.

Jaký je rozdíl mezi Sii a personální agenturou?

V Sii budujeme primárně vlastní tým a plánujeme s vámi dlouhodobou spolupráci. Po podpisu smlouvy a začátku projektu jsme s vámi v pravidelném kontaktu, věnujeme se vašemu rozvoji a zajímá nás i váš osobní život. Během roku se setkáváme na různých firemních akcích, kde máme možnost se lépe poznat.