Recruitment Team

Během našeho výběrového řízení se setkáte v první řadě s našimi IT recruitery a recruitery za oblast Automotive: 
Matějem a Pavlem
Abyste věděli, s kým si povídáte, níže si můžete přečíst krátké info o nich, o tom co je baví a proč si vybrali i oni zrovna práci v SII. Pokud chceš vědět, jaké konkrétní pozice mají otevřené, podívej se na Otevřené pozice!

MATĚJ Jsem Matěj a recruitmentu se věnuju delší čas. Vždycky mě bavilo obsazovat více technicky zaměřené pozice - dříve jsem řešil oblasti jako automotive, výrobu, kvalitu, logistiku, projekt management, IT.

Nyní se věnuju IT i Automotive světu - takže komunikuji s testery, vývojáři, projektovými manažery, business analytiky, UX, aplikačními admin/systémovými adminy atd.

Na SII mě baví variabilita pracovních spoluprací, zajímavé projekty, které děláme, nabízíme, s kým na projektech spolupracujeme. Dále mě naplňuje možnost se dovídat, co se v IT světě děje a jak naši značku lépe propagovat.

Na projektech máme velmi schopné a příjemné kolegy, kvalitní tahouny.

Baví mě poznávat a využívat různé druhy nástrojů, sociálních sítí, appek a vzdělávat se po stránce IT znalostí. 

Pokud tě zaujme libovolná pozice nebo se chceš na cokoliv zeptat (napiš mi email, zavolej nebo se spoj přes Linkedin)


PAVELJmenuju se Pavel v oblasti recruitmentu se pohybuju již druhým rokem.
Začínal jsem náborem šikovných lidí do oblasti služeb.
Momentálně se zabývám s kolegou Matějem výběrem těch správných lidí do IT a Automotive světa a obsazujeme celou řadu pozic od vývoje po správu systémů.

Na IT světě mě nejvíc baví to, že jde o obor, který se neustále vyvíjí a kde se člověk může hodně učit. Ať už potkáváním nových zajímavých lidí nebo prohlubováním technických znalostí a poznávání nových technologií.
Pro mě je klíčový určitý holistický pohled na věc, tedy pochopení technologií a jejich praktické využití v propojení s procesem výběru nových lidí, který obnáší zase určitou míru softskills. Snažím se udržovat tyhle dvě části v rovnováze, tedy studovat a vzdělávat se jak ve světě IT, tak v oblasti psychologie a softskills. Tak mi to dává největší smysl.

SII mi dává možnost se v tomhle fascinujícím světě IT a Automotive pohybovat. Pohybovat se v něm svobodně a být součástí budování značky, která by měla zastřešovat opravdové IT specialisty a specialisty v Automotive, pomáhat lidem najít práci, do které se budou těšit.
Toho se dá docílit především tím, že se rozvíjíme profesně i lidsky a dáváme pak do práce i kus sebe.

Pokud tě zajímá některá z mých pozic nebo se chceš na cokoliv zeptat (napiš mi email, zavolej nebo se spoj přes Linkedin)